ukrposhta_top_03.png
ukrposhta_top_04.png
ukrposhta_top_01.png

Подякуй Герою
Подякуйте героям, відправивши малюнок чи листівку

1200px-Ukrposhta-ua 2.webp

Зараз Україну і кожного з нас захищають сотні тисяч мужніх людей — сучасних героїв, одягнених у форму ЗСУ, ТРО, ДСНС, медиків.

 

Кожен великий і маленький українець тепер може подякувати героям, відправивши малюнок чи листівку в будь-якому відділенні Укрпошти або поштового оператора іншої країни.

 

Всі дитячі малюнки та листівки зі словами вдячності та підтримки, надії на мирне життя від дорослих та дітей будуть передані військовослужбовцям в гарячі точки, а також медикам та рятувальникам, представникам тероборони та комунальних служб по всій країні.

Ініціатива реалізується спільно волонтерським проектом #ЯДякуюЗСУ та Благодійним Фондом “Ціль” при підтримці Укрпошти.

1200px-Ukrposhta-ua 2.webp
AIM_PNG.webp
thankyou-zsu-wide+.png

Кожен бажаючий зможе безкоштовно взяти у поштамтах своєї області листівку, написати на ній слова вдячності українським героям та відправити на адресу Хрещатик, 22. При цьому необхідно придбати звичайну поштову марку по Україні. 

 

На вибір пропонується серія із 5 листівок з ілюстраціями “Котиків” Жабінець Аліси (@lustmort_).

Сказати “дякую” можна, намалювавши малюнок. Українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою “дякую” та “повертайтеся живими”, піднімає моральний дух та дає сили.

Крім того, всі маленькі художники автоматично стають учасниками розіграшу класного подарунку, а частина малюнків перетворять на NFT, кошти з продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проєкту Дитячий садочок майбутнього. Детальніше про акцію читайте тут »

_facebook_facebook logo_icon.png
_facebook_facebook logo_icon.png

Партнери

new_media_logo.png

Моя зручна друкарня

"New Media"